Idealne miejsce na przyjęcie weselne w Warszawie

Planujecie najpiękniejsze chwile w swoim życiu, czyli zawarcie małżeństwa? Pragniecie wyjątkowo podjąć gości i zapewnić im wspaniałą zabawę z okazji waszych zaślubin? Chcecie beztrosko cieszyć się każdą chwilą waszego święta i zachować z niego same dobre wspomnienia? Zapewne szukacie idealnego miejsca na swoje wesele, a także zespołu, który profesjonalnie zadba o wyśmienity humor waszych gości. Nie mogliście lepiej trafić!

Jak wygląda dom weselny Pod Dobrymi Aniołami?

Pod Dobrymi Aniołami to jedno z najlepszych miejsc w Warszawie na przyjęcia weselne, które wspomina się do końca życia. Budynek powstał niedawno i ma wszystkie zalety nowoczesnych posiadłości, niemniej urzeka niezwykłym, niemal baśniowym klimatem. Możecie poczuć się jak w szlacheckim dworku! Dom weselny znajduje się na cichych, spokojnych obrzeżach stolicy, ale jest doskonale skomunikowany z resztą miasta. Z kościoła czy urzędu stanu cywilnego w centrum Warszawy dotrzecie na przyjęcie w ciągu 20 minut. A jeśli w swoim wyjątkowym dniu nie chcecie tracić czasu na dojazdy, możecie wziąć ślub w naszym romantycznym ogrodzie.

W magicznym miejscu, które wybraliśmy na stworzenie weselnego domu marzeń, oddajemy wam do dyspozycji cztery stylowo urządzone pomieszczenia: Salę Balową z parkietem (na 200 osób), Salę Kominkową (na 60 osób), Salę Błękitną (na 50 osób) i kameralny Salonik (na 20 osób). Goście mogą też bawić się leśnej Grill Chacie (na 50 osób), na zadaszonych tarasach oraz rozległej przestrzeni (10 000 m2) ogrodu. Zadbaliśmy i o to, by podczas waszego wesela świetnie czuli się najmłodsi. Dla nich stworzyliśmy pełen atrakcji plac zabaw.

Oprócz ogromnej przestrzeni na wyborną zabawę, oferujemy wam miejsce, w którym będziecie mogli odpocząć po przetańczonej nocy – zarówno wy, jak i goście, którzy przybyli na przyjęcie spoza Warszawy i mają daleką drogę do domu. Na piętrze znajduje się 8 przytulnych pokoi 2-osobowych, do których możemy dostawić dodatkowe łóżka (łącznie – dla 30 osób). W trosce o wasz komfort wszystkie pomieszczenia w domu Pod Dobrymi Aniołami są klimatyzowane. Przygotowaliśmy też szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych.

Jak pomożemy wam w stworzeniu oprawy wesela?

Jak wyobrażacie sobie miejsce, w którym zatańczycie swój pierwszy taniec jako małżeństwo? Jaki nastrój chcecie stworzyć w ogrodzie? W jaki sposób usadzimy przy stołach gości, aby czuli się dobrze w swoim towarzystwie podczas długich godzin weselnego przyjęcia? Warszawa to miasto wielkich możliwości. Dlatego Pod Dobrymi Aniołami w Wesołej może się spełnić niemal każde z waszych życzeń.

Młode pary często mają jasno określone oczekiwania na temat miejsca swojego wesela. Marzą o przytulnym wnętrzu, urządzonym w rustykalnym stylu lub – przeciwnie – o minimalistycznie przystrojonej sali, w której klimat stworzy gra świateł. Niektórzy czerpią inspirację ze ślubnych katalogów, inni pragną odtworzyć scenerię z ulubionego filmu. W miarę możliwości, jakie stwarza przestrzeń Pod Dobrymi Aniołami, staramy się wykreować świat z waszych marzeń.

Jeśli nie macie koncepcji wystroju wnętrz, w których odbędzie się wasze przyjęcie weselne, w Warszawie w Wesołej czeka na was nasz zespół, który służy bogactwem swoich pomysłów i wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu uroczystych imprez. Wystarczy, że powiecie nam na przykład, jaki kolor lubicie najbardziej, a wyczarujemy wnętrze, w którym poczujecie się wyśmienicie.

Niezależnie od tego, czy wolicie tańczyć do świtu, czy zaproponować gościom serię atrakcji w postaci pokazów i konkursów, z pewnością chcecie, by przez całą imprezę towarzyszyła wam muzyka. Wolicie zespół grający na żywo czy zdolnego didżeja, który zmiksuje wasze ulubione piosenki? Możemy dostosować salę do waszych preferencji, a profesjonalny sprzęt, którym dysponujemy, ułatwi wam stworzenie odpowiedniej oprawy muzycznej.

Jakie menu zaproponujemy weselnym gościom?

Kiedy już opracujemy wszystkie detale oprawy waszego przyjęcia i zadbamy o to, by stały się spójną, odpowiadającą waszym preferencjom całością, zastanowimy się wspólnie nad jadłospisem, który uświetni wasz wyjątkowy wieczór. Wesele to przecież długa, jedyna w swoim rodzaju biesiada, która zapisze się w pamięci gości między innymi dzięki wykwintnym smakom i oryginalnym pomysłom kulinarnym.

Wybór menu na przyjęcia weselne w Warszawie zwykle nastręcza pewnych trudności. W tym kosmopolitycznym mieście ściera się wiele kultur, więc ogromne jest także bogactwo kuchni. Wśród mieszkańców miasta znaleźć można wielbicieli dań z różnych stron świata. Częściej też niż w innych regionach kraju spotyka się wegan czy wegetarian. Jak zaspokoić tak rozmaite gusta i kulinarne oczekiwania?

Najbezpieczniejszym wyborem jest zwykle tradycyjna polska kuchnia, na której wszyscy się wychowaliśmy. Do smaków dzieciństwa zawsze wracamy z sentymentem, nawet jeśli na co dzień preferujemy inny sposób żywienia. Dlatego proponujemy, by podstawę weselnego menu stanowiły najsmaczniejsze polskie dania. Na stołach nie może też zabraknąć potraw inspirowanych kuchniami świata. A te wybierzemy zgodnie w waszymi sugestiami.

Bez względu na to, jakie menu skomponujemy na wasze weselne przyjęcie, możecie być pewni, że będzie ono prawdziwą ucztą dla zmysłów. Najwyższą jakość serwowanych przez nas potraw gwarantuje zespół doskonałych kucharzy. Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu, dzięki czemu są zawsze świeże. Kompetentna obsługa sali zadba zaś o to, by każdy z waszych gości poczuł się jak w najlepszej restauracji.

Dlaczego Pod Dobrymi Aniołami to najlepsze miejsce na wesele?

Dom weselny Pod Dobrymi Aniołami to miejsce z klimatem, wyśmienitą kuchnią i szeregiem atrakcji dla gości. Wyjątkowe chwile warto celebrować w niecodziennej oprawie. Nasza propozycja organizacji przyjęcia weselnego w Warszawie w Wesołej to jednak znacznie więcej niż pięknie przystrojony budynek czy wykwintne roladki wieprzowe. Oferujemy wam spokój w i tak pełnym emocji dniu.

Dzięki nam nie musicie czuć się odpowiedzialnymi za wszystko gospodarzami, lecz honorowymi gośćmi swojego wesela. O powodzenie tego, niemałego przecież, przedsięwzięcia zadba nasz doświadczony zespół, który sztukę organizacji tak dużych imprez opanował do perfekcji. Co więcej, nasz praca jest naszą pasją, więc w każdy detal waszego przyjęcia włożymy serce i najlepsze umiejętności. Wy zaś po prostu cieszcie się swoim najpiękniejszym dniem!