Niewielkie przyjęcie weselne to niewiele przygotowań? Niestety nie do końca; niezależnie od tego, czy zapraszasz kilkunastu gości, czy też organizujesz imprezę na ponad sto osób, pewne kwestie pozostają bez zmian. Menu, zespół weselny lub DJ, ale przede wszystkim lokalizacja imprezy – przed Wami całkiem sporo pracy! Jeśli jednak przyjęcie weselne ma się odbywać w kameralnym gronie, warto wybrać salę dopasowaną do liczby gości. Gdzie znaleźć najlepszy lokal na mniejsze przyjęcia weselne? Warszawa podpowiada!

Niewielkie przyjęcie weselne pod Warszawą: jaką salę wybrać?

Duża, przestronna sala z wielkim parkietem i ogromną przestrzenią ze stołami robi wrażenie! Jeśli jednak planujesz zaprosić jedynie najbliższą rodzinę i przyjaciół, takie duże wnętrze będzie prezentowało się dość przygnębiająco – nie bez powodu organizatorzy przyjęć weselnych mówią, że takie sale należy po prostu zapełnić gośćmi. Zamiast zastanawiać się, w jaki sposób optycznie pomniejszyć dużą przestrzeń i jak zorganizować wszystkie dekoracje, po prostu wybierz kameralną salę, w której wszyscy goście będą czuć się swobodnie. Najlepsze domy weselne oferują swoim klientom kilka sal, dzięki czemu mogą wybierać spośród pomieszczeń o różnej wielkości. Doskonałym przykładem na to, jak wyjść naprzeciw potrzebom wielu par młodych jest dom weselny Pod Dobrymi Aniołami: w ofercie znajdziesz zarówno dużą salę balową, jak i mniejsze sale, salonik z tarasem oraz przestrzeń do organizacji wesela w plenerze! Każda sala została urządzona w oryginalnym charakterystycznym stylu oraz kompletnie wyposażona: goście mogą skosztować weselnych potraw i przekąsek, zatańczyć oraz po prostu miło spędzać ze sobą czas w klimatyzowanych wnętrzach. Niektóre domy weselne stosują politykę wynajmowania sal wyłącznie na duże wesela, ponieważ liczą na większy zysk. W tym wypadku na pierwszym miejscu stawiane jest zadowolenie klientów, a rozmiar wesela nie ma żadnego znaczenia – niezależnie od tego, ile osób zaprosić, możesz liczyć na najwyższą jakość świadczonych usług.

Samodzielna organizacja niewielkiego wesela: czy na pewno chcesz się tego podjąć?

Zorganizowanie obiadu dla kilkunastu osób to już całkiem spore przedsięwzięcie – a co dopiero wesela! Choć wydawać by się mogło, że bez problemu zorganizujecie takie przyjęcie samodzielnie, weź pod uwagę, jak wiele kwestii i tak znajdzie się na Twoich barkach. Wybór sukni ślubnej i garnituru, nauka pierwszego tańca, podejmowanie decyzji odnośnie menu i dekoracji, rozwożenie zaproszeń, organizowanie transportu i noclegu dla gości… Czy chcesz zajmować się do tego wszystkiego także poszukiwaniem kwiatów i dekoracji, zamawianiem cateringu czy negocjowaniem cen w restauracjach? Jeśli chodzi o przyjęcia weselne, Warszawa już od dawna stawia na usługi doświadczonych profesjonalistów, którzy zorganizowali niejeden ślub i wesele. Najlepsze domy weselne oferują takie właśnie wsparcie, dzięki czemu młoda para nie zostaje sama ze swoimi problemami i… nie musi uczyć się na błędach. Jeśli nie chcesz ryzykować i zależy Ci na tym, by Twoje wesele było kameralną, stylową imprezą dla najbliższych, postaw na salę weselną, w której cenie ujęte są także usługi doradców i konsultantów, kucharzy i kelnerów. Dzięki temu w tym wyjątkowym dniu możesz po prostu cieszyć się z obecności swoich bliskich i doskonale bawić się w ich gronie, ponieważ doświadczony zespół zajmie się wszystkimi kwestiami organizacyjnymi. Gwarantujemy, że pogratulujesz sobie tej decyzji!