Każdy przedsiębiorca prowadzący swoją firmę, manager i pracownik wyższego szczebla doskonale wie, jak ważną rolę w rozwoju firmy odgrywają spotkania biznesowe. To właśnie ich przebieg decyduje o powodzeniu wielu przedsięwzięć, pozwala podtrzymywać dobre relacje z partnerami i sprzyja nawiązywaniu nowych, kształtuje wizerunek firmy. Wbrew pozorom organizacja spotkania biznesowego jest sztuką wymagającą wiedzy i zaangażowania. Jak zorganizować spotkanie biznesowe, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony i stworzyć sobie i partnerom przestrzeń do rozmów, negocjacji czy integracji? Sprawdź nasze rady!

Spotkania biznesowe eventy bankiety w Warszawie

Udane spotkanie biznesowe – o czym warto pamiętać? 

Spotkania biznesowe organizowane są w większości przypadków na neutralnym gruncie, dzięki czemu każda ze stron może czuć się swobodnie. Ponadto podczas weekendowego wyjazdu czy kolacji w restauracji łatwiej stworzyć mniej formalną atmosferę niż w biurowcu, co pozwala lepiej się zaprezentować, a w niektórych przypadkach – poznać.

Planowanie spotkania firmowego kilkudniowego należy rozpocząć z dużym wyprzedzeniem. Plan spotkania – szczególnie gdy organizujemy kilkudniową konferencję – powinien być przedstawiony gościom wraz z zaproszeniem. Zanim zarezerwujesz noclegi w danym hotelu, sprawdź, czy w określonym czasie dostępna jest sala konferencyjna. Zaplanuj posiłki i dodatkowe atrakcje. Dobrym sposobem na urozmaicenie spotkania biznesowego jest skorzystanie z lokalnych atrakcji, na przykład degustacji potraw charakterystycznych dla danego regionu. Dobre sale konferencyjne wyposażone są w sprzęt umożliwiający przeprowadzenie ciekawych, audiowizualnych prezentacji, w szczególności ekran projekcyjny, system nagłośnienia, mikrofony. Dbaj o punktualność – rozpoczynaj i kończ poszczególne moduły o wyznaczonych porach. Trzymanie się harmonogramu nie tylko umożliwia uczestnikom rozplanowanie zadań, lecz także kreuje profesjonalny wizerunek gospodarza.

W przypadku kilkugodzinnego spotkania biznesowego dużą rolę odgrywa umówiona godzina. Poranny meeting jest idealny na networking wymagający koncentracji i zapamiętywania wielu danych. Popołudniowy lunch w restauracji to najpopularniejsza forma spotkania biznesowego. Dość oficjalna forma przypomina nieco spotkanie w biurze. Z kolei wieczorna kolacja to eleganckie, bardziej uroczyste wydarzenie wymagające dostosowania się do zasad dress code. 

Organizacja spotkania biznesowego pod Warszawą – jakie miejsce będzie najlepsze? 

Biznesowym centrum Polski bez wątpienia jest serce kraju – województwo mazowieckie. Osoby pragnące stworzyć swoim kontrahentom i sobie odpowiednie warunki do rozmów biznesowych najczęściej rezygnują z zatłoczonych, głośnych lokali w centrum stolicy na rzecz restauracji i hoteli położonych poza miastem. Organizacja spotkania biznesowego pod Warszawą zapewnia uczestnikom wydarzenia komfortowe, prywatne warunki. Zanim wybierzesz konkretną restaurację, centrum konferencyjne czy hotel, sprawdź jego lokalizację. Prosty dojazd, dobra komunikacja z lotniskiem oraz duża liczba miejsc parkingowych odgrywają ważną rolę dla osób zjeżdżających się z różnych miejsc Polski i z zagranicy. Dodatkowym atutem będzie naturalne otoczenie umożliwiające miłe spędzenie przerwy kawowej w zielonej, wyciszającej i kojącej scenerii. 

Pod Dobrymi Aniołami – przestrzeń do dużych i kameralnych spotkań 

Szukasz miejsca, w którym zorganizujesz spotkanie biznesowe, podczas którego dobrze zaprezentujesz swoją firmę, nawiążesz relacje z nowymi partnerami, opracujesz ze współpracownikami nową ścieżkę rozwoju albo zintegrujesz zespół? Dołożymy wszelkich starań, aby wydarzenie biznesowe odbyło się w przyjaznej, profesjonalnej atmosferze.

W pensjonacie znajduje się kilka sal o zróżnicowanej wielkości i wyposażeniu. Wyróżniamy:

  • Salę Balową – główna sala do tańczenia mieszcząca 200 osób z tarasem i zejściem na rozległe (10 000 m2), ogrodowe podwórze;
  • Salę Kominkową na 60 osób;
  • Salę Błękitną na 50 osób;
  • Leśną Grill Chatę na 50 osób;
  • Salonik z tarasem na 20 osób.

Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zadbaliśmy o szczegóły. Na starannie zaaranżowanych salach dostępny jest Internet bezprzewodowy, wysokiej klasy nagłośnienie, mikrofony, projektory, ekrany i tablice usprawniające organizację spotkań różnego typu. Do dyspozycji gości pozostaje dziesięć pokoi dla łącznie 20 osób. Co ważne, wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i posiadają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji – razem zaplanujemy udany event