Wyjątkowa sala na chrzciny w Warszawie

Poszukujesz miejsca, w którym godnie podejmiesz gości niepowtarzalnego wydarzenia, jakim są chrzciny twojego dziecka? Potrzebujesz znakomitej oprawy kulinarnej i komfortowej przestrzeni dla swoich bliskich? Nie jesteś pewien czy twoje oczekiwania może spełnić jedna z licznych sal bankietowych w Warszawie? Chrzciny to uroczystość o wiele skromniejsza niż wesele. Nie wymaga równie rozbudowanego menu, parkietu czy bogatej oprawy muzycznej. Jeśli jednak planujesz zaprosić całą, rozproszoną po świecie rodzinę i przyjaciół, nie zmarnuj wyjątkowej okazji, by spędzić z nimi trochę czasu. Aranżacja sali w restauracji nie ułatwi ci rozmów, a goście szybko zmęczą się siedzeniem przy stole. Pomyśl o spotkaniu w cichym, przestronnym miejscu, gdzie zdołasz zamienić z każdym choć kilka zdań, podczas gdy twoja pociecha spokojnie zapadanie w popołudniową drzemkę.

Chrzciny w Warszawie z dala od zgiełku miasta

Na obrzeżach stolicy, w cichej dzielnicy Wesoła, mieści się dom Pod Dobrymi Aniołami, w którym czeka na ciebie i twoich bliskich wymarzona sala na chrzciny. W Warszawie, w Śródmieściu czy na Woli, z pewnością znajdziesz wiele eleganckich lokali, ale żaden nie zapewni ci 10 000 m2 zielonej przestrzeni ani miejsc noclegowych dla gości spoza stolicy. Jakie udogodnienia możemy ci zaoferować?

Dom Pod Dobrymi Aniołami znajduje się zaledwie 17 km od centrum Warszawy – po ceremonii chrzcin można dojechać na przyjęcie w niespełna pół godziny. To świetnie skomunikowane z całym miastem miejsce położone jest z dala od głównej drogi, w otoczeniu gęstych drzew. Budynek przypomina szlachecki dworek z urządzonym w stylu angielskim ogrodem. Dom Pod Dobrymi Aniołami ma więc naprawdę niecodzienną atmosferę!

Do twojej dyspozycji oddajemy trzy stylowo urządzone sale (mogące pomieścić od 50 do nawet 200 osób) oraz kameralny salonik z tarasem. Na świeżym powietrzu znajduje się także zadaszone miejsce (nazywamy je Leśną Grill Chatą), w którym w ciepłe dni możemy przygotować poczęstunek dla 50 osób. Na swoje wyjątkowe przyjęcie możesz wykorzystać także przestrzenie naszego magicznego ogrodu i przestronnych tarasów.

Na chrzcinach twojej pociechy z pewnością pojawią się dzieci. Aby ich niespożyta energia nie utrudniała rozmów z dawno niewidzianymi krewnymi, stworzyliśmy w ogrodzie plac zabaw pełen atrakcji. Najmłodsi członkowie rodziny mogą zaś wypocząć w znajdujących się na piętrze Domu Pod Aniołami pokojach gościnnych. 30 miejsc noclegowych, jakie możemy zapewnić, to idealne rozwiązanie dla gości, którzy przyjadą na chrzciny spoza Warszawy.

Smakowita kuchnia Pod Dobrymi Aniołami

Chrzciny to przede wszystkim święto twojego dziecka – uroczysta chwila, w której zostaje przyjęte do wspólnoty Kościoła. Tradycją stało się także, że ten dzień jest dla wielu krewnych okazją do powitania nowego członka rodziny. I wreszcie – tak dziś, jak i przed laty, zarówno na wsiach, jak i w metropoliach wielkości Warszawy chrzciny zawsze stanowią pretekst do wspólnej, radosnej biesiady. To obyczaj, którego z pewnością nie chcesz zaniedbać.

Wielu z nas pamięta czasy, w których przyjęcia z okazji chrzcin urządzało się w domach. Takie rodzinne imprezy miały sporo uroku, ale były ogromnym obciążeniem dla gospodarzy, którzy po długim, pełnym wrażeń dniu zostawali ze stertą brudnych naczyń i zapłakanym ze zmęczenia niemowlęciem. Nic dziwnego zatem, że zapracowani mieszkańcy Warszawy wolą wynająć salę na chrzciny i beztrosko cieszyć się świętem swojej pociechy.

Nasz zespół z przyjemnością wyręczy cię we wszystkich trudach związanych z oprawą kulinarną chrzcin. Prowadzimy rodzinną firmę, która od pokoleń specjalizuje się w przygotowywaniu przyjęć na wielkie okazje. Gotowanie to nasza pasja, dzięki czemu w tej sztuce osiągnęliśmy perfekcję. Z naszą pomocą uraczysz swoich bliskich wspaniałą, wykwintną ucztą, za sprawą której nigdy nie zapomną waszego wyjątkowego spotkania.

Naszym klientom proponujemy menu zainspirowane tradycyjną kuchnią polską, bo zwykle właśnie takie dania cieszą się największym zainteresowaniem gości sal na chrzciny. Warszawa to jednak miasto wielu kultur, trendów, a zatem także rozmaitych kulinarnych gustów. Mając tego świadomość, jesteśmy otwarci na twoje propozycje i możemy przygotować jadłospis złożony z dowolnie wybranych przez ciebie potraw.

Chrzciny w prawdziwie rodzinnej atmosferze

Znakomita kuchnia i komfortowy lokal są nieodzownymi elementami dobrze zorganizowanego przyjęcia. To jednak wciąż zbyt mało, by chrzciny twojego dziecka były naprawdę udane. W tym wyjątkowym dniu szczególnie ważna jest rodzinna atmosfera i doskonałe samopoczucie każdego z gości. Właśnie dlatego typowa sala na chrzciny w Warszawie nie zawsze okazuje się najlepszym miejscem na spotkanie z krewnymi.

Wynajmując lokal w centrum miasta, zwykle nie możesz liczyć na całkowitą intymność, a najbardziej nawet profesjonalna obsługa sali pozostaje grupą kelnerów, którym przypadł w udziale – zapewne niezbyt mile widziany – dyżur w niedzielę. W takich warunkach trudno poczuć się jak w domu. Pod Dobrymi Aniołami to zupełnie inne miejsce. Ono na ten jeden wyjątkowy dzień stanie się twoim domem, a wszyscy członkowie naszego zespołu – częścią twojej rodziny.

Decydując się na organizację chrzcin w Warszawie w Wesołej, zyskujesz przestrzeń, w której ty i twoja rodzina możecie czuć się całkowicie swobodnie. Z dala od ciekawskich spojrzeń obcych ludzi możecie pozwolić sobie na śmiech, łzy i kultywowanie choćby najbardziej niezwykłych, rodzinnych tradycji. Pomożemy ci zaaranżować dom Pod Dobrymi Aniołami tak, by przyjęcie mogło przebiec zgodnie z waszymi upodobaniami.

Ponieważ nasz zespół jest firmą rodzinną, my także lubimy przebywać w swoim gronie i cieszymy się wspólną pracą. Równie wielką radość sprawia nam podzielenie się tym, co potrafimy robić najlepiej, z naszymi gośćmi. Dlatego nasza oferta imprezy z okazji chrzcin twojej pociechy obejmuje uśmiech, entuzjazm i ciepło domowego ogniska. W końcu – nazwa zobowiązuje. Zapraszamy do domu Pod Dobrymi Aniołami!